Sıkça Sorulan Sorular


Fırsat35.com Nedir?

Fırsat35.com sadece İzmir’e özel, İzmirli’ye özel olduğunu hissettirecek bir grup satın alma sitesidir. Kozmetikten giyime, sağlıktan gıdaya, spordan eğlenceye varıncaya kadar, yaşamın hemen hemen her alanında %90lara varan indirimlerle büyük fırsatlar sunan internet sitesi fırsat35.com ile, artık İzmir daha eğlenceli, eğlenmek çok daha ucuz olacak! Fırsat35 bir Gizko Bilişim Pazarlama A.Ş. kuruluşudur.


Fırsat35 Günün fırsatından nasıl yararlanabilirim?

Ana sayfada yer alan “SATIN AL” butonuna o Günün Fırsatı sona ermeden tıklamanız yeterlidir. O fırsatın gerçekleşmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığı zaman hesabınızdan hizmet bedeli ödemesi gerçekleşir ve Fırsat35 fırsat kuponunuz e-posta ile size gönderilir. Gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşılamazsa fırsat geçersiz olur ve hizmet bedeli ödemesi gerçekleşmez.


Yakaladığım Fırsattan ne zaman yararlanacağım?

Fırsat35 kampanya kuponu fırsattan sonraki günlerde başlayarak belirli bir süre için geçerlidir. Lütfen fırsatların belirtilen geçerlilik tarihlerine dikkat ediniz.


Fırsat35 kampanya kuponu nedir?

Fırsat35 kampanya kuponu yakaladığınız fırsattan faydalanırken kullanacağınız koddur. Aldığınız her fırsat için ayrı kod oluşturulmaktadır. Örneğin 10 TLlik fırsattan 50 TL ödeme ile 5 tane alırsanız, 5 ayrı kampanya kupon kodu oluşturulacaktır.


Fırsat35 kuponumu başka indirim ve kampanyalarla birlikte kullanabilir miyim?

Hayır, kuponun üzerinde aksi belirtilmediği takdirde başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.


Fırsatı iade edebilir miyim?

İade şartlarımız:

 

  • Fırsatı satın aldığınız günü takiben yedi gün içerisinde sipariş iade talebinizi bize e-posta (üyeliğinizin bulunduğu adresten) ya da faks yoluyla yazılı olarak iletmeniz gerekmektedir. İade talebinizi info@firsat35.com adresine gönderebilirsiniz.
  • Fırsatın son kullanma tarihi geçmemiş olmalıdır.
  • Siparişinizdeki kupon kodları kullanılmamış olmalıdır.
  • Parçalı / kısmi iade yapılmamaktadır, siparişin tamamı ve ilgili kupon kodları beraber iptal edilmektedir.
  • Konser gibi tek bir tarihte geçerli olan fırsatlarda farklı şartlar uygulanabilir.

 

İptal talebiniz bize ulaştıktan sonra isteğiniz değerlendirmeye alınacak ve iade işlemi gerçekleştirilecektir. Fırsat ücreti iptalin gerçekleşmesi ile birlikte 3 iş günü içerisinde kredi kartınıza geri yatırılacaktır.


Fırsat35’in genel merkezi nerede?

Tabii ki İzmir’de! Genel merkezimiz Alsancak'tadır. İletişim sayfasından adres ve telefon bilgilerimize ulaşabilirsiniz.


Fırsat35 güvenli mi?

Kesinlikle. Kredi kartı bilgilerinizi SSL sertifikası kullanarak bankalara iletiyoruz. Kredi kartı bilgilerinizi veri tabanına kaydetmiyoruz, bu bilgileri biz dahil kimse göremiyor.


Şirketimi nasıl Günün Fırsat yaparım?

kurumsal@firsat35.com adresine e-posta göndererek veya çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ve işletmeniz için neler yapabileceğimizi ve büyük fırsatlarımızı öğrenebilirsiniz.


Şifre

Firsat35 şifreniz sisteme kayıt olurken kendi oluşturmuş olduğunuz en az 5 haneli harf ve/veya sayı birleşimidir. Şifrenizi unutmanız durumunda Anasayfa’daki “Şifremi Unuttum” linkine tıklayarak, şifrenizin kayıtlı e-mail adresinize yeniden gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Şifrenizi değiştirmek için sisteme giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgileri” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.


Arkadaşınızı Davet Edin

Arkadaşlarınızı “Davet Et” sayfasından e-mail adreslerini yazarak Firsat35.com’a davet edebilir ya da aynı sayfada bulunan AOL, Yahoo veya Gmail hesaplarınızdaki listelerinizi çağırabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın her birinin yaptığı ilk alışveriş sonucunda hesabınıza 5 TL değerinde Hediye Çeki yüklenecektir. Hediye Çekleriniz kazanma tarihinizden itibaren 6 ay boyunca geçerli olacaktır.


Fırsat35’e İzmirlileri nasıl davet edebilirim?

Bunun pek çok yolu var. Anasayfamızda herkesi Facebook, Twitter, Friendfeed, Foursquare veya e-posta ile günün fırsatlarından haberdar edebilmeniz için linkler bulacaksınız. Eğer arkadaşlarınıza Anasayfamızdan yönlendirileceğiniz Özel Davet linki ile arkadaşlarınızı ve diğer İzmirli’leri Fırsat35ten ve günün fırsatlarından haberdar ederseniz bonus ve hediyeler kazanabileceksiniz.


Davet Edilen Kişilerin Satın almaları ve Durum Bilgileri

Ana sayfada bulunan “Davet Et” butonu ile arkadaşlarınızı Firsat35.com’a davet ettikten sonra yine aynı sayfada bulunan “Davet Ettiklerim” sekmesini tıklayarak davet ettiğiniz arkadaşlarınızın listesini ve yaptıkları işlemlerin son durum bilgilerini öğrenebilirsiniz.


En çok kişi davet edebilirim?

İstediğiniz kadar sayıda kişiyi Fırsat35e davet edebilirsiniz. Böylece daha çok bonus ve daha fazla fırsattan yararlanma şansı elde edeceksiniz.


Nasıl Hediye Çeki kazanabilirim?

Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın Firsat35.com üyesi olarak yaptıkları ilk 15 TL ve üzeri tutarındaki alışverişte siz de 5 TL’lik hediye çeki kazanırsınız. Arkadaşınız siparişini iptal etmediği takdirde hediye çekiniz 30 gün içerisinde hesabınıza geçecektir. Hediye çekleri 6 ay boyunca geçerlidir. Firsat35.com’da kazanabileceğiniz hediye çeklerinin bir limiti yoktur. Davet ettiğiniz her arkadaşınız ilk alışverişlerini yaptıkları sürece, o kadar çok hediye çeki kazanırsınız. Sistemi kötüye kullanarak kazanılan hediye çeklerini geçersiz sayma hakkı Firsat35.com'a aittir.


Hediye Çeklerimi nereden takip edebilirim?

Arkadaşlarınız ilk alışverişlerini tamamladıktan ve siparişleri kargoya verildikten hemen sonra çekinizi “Hesabım” bölümündeki ‘Hediye Çeklerim’ sekmesinden takip edebilirsiniz.


Hediye Çeklerimi nasıl kullanabilirim?

Firsat35.com sitesinde, sipariş verme işleminizin ilk sayfasında (Sepet Sayfası), Hediye Çeklerim linki bulunmaktadır. Bu link yardımıyla, alışverişiniz sırasında çeklerinizi kullanabilirsiniz. "Eklemek için tıklayınız" linkine tıkladığınızda, ekranınızda “Hediye Çeki Ekle” kutusu açılır ve burada hediye çeklerinizin sıralandığı bir liste bulunur. Buradan kullanmak istediğiniz çeki tıklayarak seçebilir ya da hediye çeki kodunuzu girerek çekinizi aktif hale getirebilirsiniz.


Bir alışverişte en fazla kaç adet hediye çeki kullanabilirim?

Aksi belirtilmediği sürece sipariş başına bir adet hediye çeki kullanabilirsiniz.


Fırsat35 Kodu Nedir ?

Fırsat35.com fırsatlarının bir hizmet veya servis olmas durumunda,her müşterimiz için özel olarak ürettiğimiz 10 haneli rakamlardan oluşan bir kod, sizin fırsattan faydalanabilmenizi sağlayan ve işletmelere isminizle birlikte ilettiğimiz koddur. Kodlar her fırsat için işletmeye özel üretilmektedir. Sahibinden başkas tarafından kullanılması mümkün değildir.


Fırsat35 kodumu nasıl kullanacağım?

Fırsatın sunulduğu işletmede, isminizle birlikte fırsat kodunuzu beyan ettiğinizde size özel indirim geçerli olacaktır. Örneğin, 30 TL'lik akşam yemeğini 15 TL'ye talep edebilirsiniz.


Fırsat35 kodumuzu firmamıza nasıl ulaştıracaksınız?

Fırsat satın aldığınızda özel olarak ürettiğimiz kodu sizinle SMS ya da e-posta yoluyla paylaşacağız. SMS ya da e-postanızı kaybederseniz sitemizin "Fırsatlarım" sayfasından kodunuzu tekrar edinebilirsiniz.


Aynı anda birden fazla fırsat kodu kullanabilir miyim?

Hayır, ancak birden fazla fırsat kodu satın alırsanız, kodlarınızı birbirinden farklı günlerde kullanabilirsiniz.


Günün fırsatı mı? Sadece bugün mü kullanabiliyorum?

Hayır, günün fırsatını satın aldıktan sonra geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Örneğin eğer fırsat üç ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki üç ay boyunca istediğiniz gün kullanabilirsiniz.


Minimum katılımcı sayısına ulaşılmazsa ne olur?

Günün Fırsatı için yeterli sayıda katılım sağlanmazsa, fırsat gerçekleşmez ve hesabınızdan hizmet bedeli ödemesi alınmaz. Minimum katılımcı sayısına ulaşmak ve arkadaşlarınızı da fırsatlardan haberdar etmek için herkesi davet ederek günün fırsatını yakalayabilirsiniz.


Eğer fırsatın düzenlendiği işletme kapanırsa?

Böyle bir durum oluşursa fırsat için ödediğiniz miktar kredi kartınıza iade edilir.


Şirket adına alışveriş yapılacağı zaman fatura bilgileri alınıyor mu, hizmet faturası kesiliyor mu ?

Hizmet  ve ürün faturası alışverişinizden hemen sonra kesiliyor. Fatura bilgileri her durumda alınıyor, şirket adına ya da bireysel alışveriş olması fark etmiyor.


Soru, sorun ve yorumlarım ile ilgili yetkiliye nasıl ulaşacağım?

Memnuniyetiniz, şikayetiniz ve her türlü görüşünüz bizler için çok önemli. Lütfen tüm soru, yorum ve sorunlarınız için info@firsat35.com adresine e-posta atın veya 0232 422 51 52 numaralı telefonumuzdan bize ulaşın. Yetkililerimiz en kısa zamanda konuyla ilgili size dönüş yapacaklardır.